پروژه مجتمع مسکونی شهرک ویلایی سپهراد

سپهراد

درحال ساخت

پروژه شهرک مسکونی سپهراد از دو بخش مجتمع آپارتمانی و شهرک ویلایی تشکیل شده است که هرکدام از این بخش ها مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.
شهرک مسکونی ویلایی سپهراد با مساحت کلی بالغ بر ۳۶۰۰۰ متر مربع در فاز ۴ شهر جدید هشتگرد و در مجاورت ایستگاه مترو قرار دارد شهرک دارای هشتاد قطعه زمین به مساحت های مختلف از ۳۰۰ مترمربع الی ۶۰۰ مترمربع است ساختمان های ویلایی دارای تنوع در طبقات و متراژ و نوع تیپ بندی هستند ولی طرح معماری شهرک همگی با سبک معماری مدرن و یکنواخت طراحی شده اند تا چشم نواز باشند.

مجتمع دارای ۴ بلوک است و هر بلوک شامل ۲ طبقه پارکینگ در زیر و ۸ طبقۀ مسکونی در بالاست. هر بلوک ورودیِ  جداگانه و پله‌ها و آسانسورهای مجزا دارند. هر طبقه به‌طور میانگین شامل ۱۱ آپارتمان است که در ۲ بال جداگانه توزیع شده است. در هر طبقه، هر ۴ واحد آپارتمانی حول یک نورگیر میانی بزرگ گردآمده‌اند. واحدهای آپارتمانی در ۴ گونه (تیپ) طراحی شده است؛ دو گونۀ حدوداً ۹۶ متری دوخوابه، یک گونۀ ۱۴۰ متری سه‌خوابه و یک گونۀ ۷۵ متری یک‌خوابه. همۀ واحدها بالکنی وسیع به مساحت تقریبی ۱۵ مترمربع، متصل ‌به اتاق‌ها و پذیرایی دارند. نمای مجتمع عمدتاً از هم‌نشینی همین بالکن‌ها تشکیل می‌شود؛ بالکن‌های مجتمع در دسته‌های چهارتایی به یکدیگر پیوسته‌اند و به همراه سایبان‌های کرکره‌ایِ چوبی ترکیبی از بالکن‌هایی دل‌باز، امن و با اِشراف ناچیز را ایجاد می‌کنند.

کارفرما: آسمانه سازان نارنجستان

مشاور: مهندس مهدی حمزه نژادی

تعداد واحد: 

مساحت زیربنا: 

موقعیت: جنوب شهر جدید مهستان (هشتگرد)

تاریخ قرارداد ابلاغی: