پروژه ۴۴۰ واحدی مسکن مهر پردیس

مسکن مهر پردیس

در حال ساخت

پروژه صنعتی سازی به روش قالب تونلی در ساختمان های ۱۴ طبقه به همراه آماده سازی و محوطه سازی محله. در سیستم تونلی، دیوارها و سقف های بتن مسلح به صورت هم زمان آرتور بندی، قالب بندی و بتن ریزی میشوند. این روش ضمن بالا بردن سرعت و کیفیت اجرا، عملکرد سازه ای و رفتار لرزه‌ای مجموعه سازه را به لحاظ یکپارچگی اعضا و اتصالات آنها به نحو چشمگیری بهبود میبخشد.

این شرکت دارای دو نیم ست کامل قالب تونلی و ۲ تاور ۱۲ و ۱۶ تنی میباشد.

کارفرما: شرکت عمران شهر جدید پردیس

تعداد واحد: ۴۴۰

مساحت زیربنا: ۴۴۷۵۲.۸ مترمربع

موقعیت: فاز ۹ پردیس

تاریخ قرارداد ابلاغی: اسفند ۱۳۹۸

ویژگی ها منحصر به فرد مسکن مهر پردیس

انبوه سازی

با افتخار، پروژه مسکن مهر پردیس به عنوان پیشگام در زمینه انبوه‌سازی پروژه‌های مسکونی، یک بعد جدید از زندگی را به شما معرفی می‌کند. انبوه‌سازی پروژه‌ مسکن مهر، نه تنها به معنای ارائه یک سقف برای زندگی است، بلکه یک تجربه جامع و پویا را به شما ارائه می‌دهد.
ما در انبوه‌سازی پروژه‌ مسکن مهر پردیس، از تکنولوژی‌ها و روش‌های ساخت بنیادی و با استانداردهای برتر استفاده می‌کنیم تا بهترین کیفیت را در ساختمان‌های مسکونی ارائه دهیم.
با بهره‌گیری از سیستم‌های مدیریت هوشمند و استفاده از تکنولوژی‌های نوین، ما در انبوه‌سازی پروژه مسکن مهر پردیس به اقتصاد انرژی و مدیریت پایدار پی می‌بریم.
 همراهی ما، خانه‌ی آرامش و سعادت شماست.

بهینه سازی طراحی

در آسمانه سازان نارنجستان ما، به بهینه‌سازی طراحی به‌عنوان یک هنر و علم متحد شده‌ای نگریسته و در تمامی مراحل پروژه‌های ساختمانی به کار می‌بریم. از مرحله اولیه طراحی گرفته تا اجرای پروژه، هدف ما ارتقاء به کیفیت و بهره‌وری از طریق بهینه‌سازی هر جزئیات است.
تیم متخصص ما از مهندسان و طراحان با تجربه، با دانش عمیق در زمینه آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های طراحی پیشرفته برخوردار است.
با اجرای بازبینی‌های مداوم در هر مرحله، اطمینان حاصل می‌شود که طراحی به بهترین شکل ممکن اجرا می‌شود و هر اشکالی به‌سرعت تشخیص داده و رفع می‌شود.
با به‌کارگیری از آخرین فناوری‌ها در نرم‌افزارهای طراحی سه‌بعدی و شبیه‌سازی، امکان بهینه‌سازی فرآیند طراحی فراهم می‌شود.
با بهینه‌سازی طراحی در گروه ما، به دنیایی از پروژه‌های متفاوت و بی‌نظیر با کارایی بالا و ظاهری شگفت‌انگیز خواهید پیوست.

قالب تونلی

در شرکت ما، افتخار داریم که از تکنولوژی‌های نوین قالب تونلی در پروژه‌های ساختمانی زیرزمینی استفاده می‌کنیم. قالب تونلی، یک روش پیشرفته ساخت و ساز است که با بهبود عملکرد و ایمنی، به پروژه‌های ما ابزاری پویا و کارآمد ارائه می‌دهد.
با توانایی تنظیم قالب تونلی به مخازن متنوع و شرایط زمینی، انعطاف‌پذیری در طراحی پروژه‌های متفاوت را ایجاد می‌کنیم.
با استفاده از قالب تونلی، خطرات و حوادث در محیط کار به حداقل ممکن کاهش می‌یابد و ایمنی کارکنان به‌صورت چشمگیری افزایش می‌یابد.
به‌دلیل بهینه‌سازی مصرف مواد ساختمانی و انرژی در فرآیند قالب‌زنی تونلی، میزان هدررفت منابع به حداقل ممکن می‌رسد.
ما در تلاش هستیم همواره از آخرین تکنولوژی‌ها در زمینه قالب تونلی بهره‌مند شویم تا به‌روزترین و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.

بلندمرتبه سازی

پروژه مسکن مهر پردیس، با هدف ارتقاء کیفیت زندگی افراد و ایجاد فضاهایی جذاب و مدرن، از ویژگی بلندمرتبه‌ای در طراحی و اجرای خود بهره‌مند است.
مسکن مهر پردیس در طراحی خود به ارزش‌ها و باورهای اجتماعی توجه دارد. این پروژه تلاش می‌کند تا فضاهایی را فراهم کند که از نظر اجتماعی متنوع و پویا باشند.
این پروژه به حفاظت از محیط زیست و استفاده از فناوری‌های پایدار در ساخت و ساز خود متعهد است. از مصرف بهینه انرژی و استفاده از مواد با کیفیت و دوستدار محیط زیست بهره‌مند می‌شود.
پروژه مسکن مهر پردیس تنوع گسترده‌ای در اندازه و نوع واحدهای مسکونی ارائه می‌دهد. این تنوع به افراد امکان انتخاب بهترین گزینه متناسب با نیازها و سلیقه‌های خود را می‌دهد.
با این ویژگی‌های بلندمرتبه، پروژه مسکن مهر پردیس به عنوان یک مجتمع مسکونی متمایز و جذاب، به نیازها و انتظارات مختلف افراد پاسخ می‌دهد.

سازه

تاسیسات

معماری

نما

۸۶%

آخرین اخبار و بروزرسانی ها از مسکن مهر پردیس

در مدت هفته گذشته، پروژه مسکن ۴۴۰ واحدی مهر پردیس با پیشرفت ۸۶ درصد در مراحل مختلف ساخت ادامه یافت. تیم ما با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از منابع بهینه، در جهت رسیدن به اهداف زمانبندی پروژه پیشرفت قابل توجهی داشته است.
در طول هفته، با مواجهه با چالش‌های فنی محدود، تیم مهندسی ما با تلاش و هماهنگی بالا، مسائل فوراً تشخیص داده و راهکارهای لازم را اجرا کرده‌اند.
ما به تمام اعضای تیم، پیمانکاران و مشاورانی که در این پروژه همکاری می‌کنند، از تلاش و مشارکت فعالشان سپاس‌گزاریم. همچنین، ما با اطلاع‌رسانی مراحل بیشتر و ارتقاء اطلاعات شما در جریان خواهیم داشت.